top of page

Віртуальний мовний обмін

Language Lab VR щотижня проводить безкоштовні мовні обміни у своїй програмі віртуальної реальності. Люди з усього світу збираються, щоб поговорити, познайомитися та попрактикуватися в спілкуванні новими мовами онлайн.

vr language learning
discord logo.png

Де проходять мовні обміни?

Мовні обміни відбуваються в додатку Language Lab VR, де люди з різних країн реального світу збираються, щоб познайомитися один з одним, поспілкуватися та потренуватися розмовляти мовами, які вони вивчають. Користувачі називають цей простір «metaverse», тобто «метавсесвіт». Люди практикують англійську, іспанську, японську, португальську, французьку та багато інших мов. Language Lab VR доступний для безкоштовного завантаження на Meta Quest, Steam і Pico, а соціальні події VR відкриті для всіх охочих.

 

Основне середовище, де відбуваються зустрічі, називається «Camp Fire». Це лісова галявина, де люди можуть сидіти навколо віртуального багаття та спілкуватися один з одним. Вони також можуть гуляти по лісу та досліджувати його разом. Доступні й інші середовища для практики мови та вивчення нової лексики, зокрема фастфуд, паб, продуктовий магазин, спортзал тощо.

Іспанська мовний партнер. Англійська мовний партнер. Російська мовний партнер. Японська мовний партнер. Португальська мовний партнер. Німецька мовний партнер. Китайська мовний партнер. Корейська мовний партнер. Французька мовний партнер. Італійська мовний партнер. Голландська мовний партнер. Арабська мовний партнер. Українська мовний партнер. Іврит мовний партнер. Іспанська мовний обмін. Англійська мовний обмін. Російська мовний обмін. Японська мовний обмін. Португальська мовний обмін. Німецька мовний обмін. Китайська мовний обмін. Корейська мовний обмін. Французька мовний обмін. Італійська мовний обмін. Голландська мовний обмін. Арабська мовний обмін. Українська мовний обмін. Іврит мовний обмін.

Untitled design.png

Коли відбуваються мовні обміни?

Основні мовні обміни відбуваються щосереди о 09:00, 14:00 та 21:00 за східним стандартним часом. Інші події відбуваються в різний час протягом дня, тому люди з усього світу з різних часових поясів можуть вибрати зустріч, яка буде найкраще пасувати до їхнього розкладу. Ви можете приєднатися до групи в WhatsApp, щоб отримувати оновлену інформацію про події і час їх проведення.

 

Посилання на групу в WhatsApp тут: www.languagelabvr.com/whatsapp

 

Деякі користувачі створюють власні групи в WhatsApp, щоб проводити свої окремі мовні обміни в програмі.

Як це відбувається?

Під час зустрічі в програмі відображаються підказки, які змінюються кожні кілька хвилин і можуть бути темою для розмови чи дискусії, якщо вам це цікаво. Іноді користувачі влаштовують вікторини, грають ігри чи проводять інші заплановані активності. Віртуальні світи безкоштовні та відкриті для будь-кого, тому хости можуть планувати будь-які активності та події, які їм подобаються.

 

Під час обмінів у людей над головою відображається мова, якою вони говорять, і мова, яку вони вивчають. Тож ви можете легко знайти співрозмовників, які говорять мовою, яку ви хочете вивчати, або тих, які вивчають вашу рідну мову.

 

У багатьох людей немає можливості зустріти носіїв іноземної мови чи знайти мовного партнера у своєму місті, тому така віртуальна взаємодія дає користувачам зі всього світу можливість культурного обміну, спілкування та мовної практики будь-де і безкоштовно. Ви можете використовувати ці зустрічі, щоб знайомитися з людьми та вдосконалювати свої мовні навички, перш ніж поїхати закордон в якості туриста чи на постійне проживання. Приєднуйтеся до спільноти, знайомтеся з новими людьми з усього світу та вдосконалюйте свої знання іноземної мови!

vr language learning
discord logo.png
bottom of page